تماس با ما

لطفا پیش از ارسال سوال، قسمت سوال و جواب را مطالعه فرمایید. همچنین می توانید از قسمت جستجو به جستجوی مطلب مورد نظر خود بپردازید. ضمن اینکه از قسمت کلمات کلیدی هم می توان به مطالب دربردارنده آن دست یافت.

پاسخ به سوالهای تکراری امکان پذیر نخواهد بود.

لطفا از تقاضاهایی که مستلزم صرف وقت و هزینه است بپرهیزید (مثل ترجمه قطعه ای از یک چت یا متن، درخواست انجام امر خاص یا ارسال موردی خاص).

تقاضای انجام ترجمه رایگان پذیرفته نمی شود.

تقاضای یافتن همسر پذیرفته نیست.

 

برای ارسال سوال یا نظرات، می توانید از طریق آدرس ایمیل سایت، ایمیل ارسال کنید:

mail@moodkerbes.com
 

و یا با ارسال پیامک به شماره اینترنتی: 30004866000753 

sms to moodkerbes

(فقط از داخل ایران امکان پذیر است. درصورتی که پاسخی می خواهید فقط ایمیل بزنید. بسیاری از شماره ها قابلیت دریافت پاسخ ندارند. به شکل زیر توجه کنید.)

پیام خطا در ارسال پیامک

 

همچنین از طریق فرم زیر می توانید با من تماس بگیرید. لطفا اگر پاسخ می خواهید، آدرس ایمیل خود را وارد کنید و از درست نوشتن آدرس مطمئن شوید. می توانید به اسم مستعار یا ناشناس پیام بگذارید. کافی است در فرم زیر به جای اسم بنویسید ناشناس.

نمايش: ۵۳۵۳

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.